KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5268674
nr 526 8674
Pastell
Stånge Huvud, Lysekil.Sign. Erik Lindström 1924 25x31
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2008
kl 16:58:47
23/5 23:21:58
Signe Persson-Melin (f. 1925)